Portada >  > Agenda

Agenda

09abr 15:00h
Taller de periodisme i crítica impartit per Omar Khan
09abr 20:00h
Poliana Lima · 'Aquí, Siempre'
Sección general 2019Teatre Rialto

Poliana Lima · 'Aquí, Siempre'

09abr 22:00h
Jesús Rubio Gamo · 'Gran Bolero'
Sección general 2019Teatre Principal

Jesús Rubio Gamo · 'Gran Bolero'

10abr 10:00h
LES ARTS VIVES · TROBADES AMB EL SECTOR
Sección general 2019Teatre Principal

LES ARTS VIVES · TROBADES AMB EL SECTOR

10abr 13:00h
La Macana · 'Keep Going'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

La Macana · 'Keep Going'

10abr 18:00h
Missió inversa
Sección general 2019Teatre Rialto

Missió inversa

10abr 18:00h
Missió inversa
Sección general 2019Teatre Rialto

Missió inversa

10abr 20:00h
La coja dansa · 'Medul·la'
Sección general 2019Sala Matilde Salvador

La coja dansa · 'Medul·la'

10abr 22:00h
Daniel Abreu · 'La desnudez'
Sección general 2019Teatre Principal

Daniel Abreu · 'La desnudez'

10abr 23:00h
Nits d’investigació sonora
Sección general 2019Teatre Rialto

Nits d’investigació sonora

11abr 10:30h
Classe magistral Marco Flores
Sección general 2019La Granja

Classe magistral Marco Flores

11abr 13:00h
Proyecto Clara Barberá · 'That moment when'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

Proyecto Clara Barberá · 'That moment when'

11abr 18:00h
Alberto Cortés · 'Masacre en Nebraska'
Sección general 2019Sala Matilde Salvador

Alberto Cortés · 'Masacre en Nebraska'

11abr 20:00h
Mou Dansa · '#OutFit'
Sección general 2019Espai Inestable

Mou Dansa · '#OutFit'

11abr 22:00h
Guy Nader | Maria Campos · 'Set of Sets'
Sección general 2019Teatre Principal

Guy Nader | Maria Campos · 'Set of Sets'

11abr 23:00h
Nits d’investigació sonora
Sección general 2019Teatre Rialto

Nits d’investigació sonora

12abr 13:00h
EBC Danza · 'Kybalion'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

EBC Danza · 'Kybalion'

12abr 16:00h
Classe magistral Diego Sinniger
Sección general 2019La Granja

Classe magistral Diego Sinniger

12abr 17:00h
Diàlegs de dansa amb Marco Flores i Enrique Cabrera
Sección general 2019Teatre Principal

Diàlegs de dansa amb Marco Flores i Enrique Cabrera

12abr 18:00h
Santiago Ribelles Zorita · 'Fucking Stage'
Sección general 2019Sala Matilde Salvador

Santiago Ribelles Zorita · 'Fucking Stage'

12abr 20:00h
Antes Collado · 'Crisálida (o la venganza de Leteo)'
12abr 20:00h
Núria Guiu · 'Likes'
Sección general 2019Carme Teatre

Núria Guiu · 'Likes'

12abr 22:00h
Cienfuegos Danza · 'Tabula rasa / Viejas'
Sección general 2019Teatre Rialto

Cienfuegos Danza · 'Tabula rasa / Viejas'

13abr 11:00h
La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'
Sección general 2019Espai Inestable

La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'

13abr 12:00h
La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'
Sección general 2019Espai Inestable

La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'

13abr 13:00h
La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'
Sección general 2019Espai Inestable

La Petita Malumaluga · 'My Baby Is a Queen'

13abr 13:00h
Diego Sinniger · 'LIOV'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

Diego Sinniger · 'LIOV'

13abr 13:30h
Marco Flores · 'Extracto abierto'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

Marco Flores · 'Extracto abierto'

13abr 18:00h
Aracaladanza · 'Play'
Sección general 2019Teatre Principal

Aracaladanza · 'Play'

13abr 20:00h
Núria Guiu · 'Likes'
Sección general 2019Carme Teatre

Núria Guiu · 'Likes'

13abr 22:00h
Kukai Dantza y Sharon Fridman · 'Erritu'
Sección general 2019Teatre El Musical

Kukai Dantza y Sharon Fridman · 'Erritu'

14abr 11:00h
'Dansem' · dirigit per Ramón Baeza
Sección general 2019Espai Rambleta

'Dansem' · dirigit per Ramón Baeza

14abr 13:00h
Zum-Zum Teatre · 'Hippos'
Sección general 2019Plaça del Patriarca

Zum-Zum Teatre · 'Hippos'

14abr 13:30h
MoMeNTS ArT DaNSa & TeaTRe · 'Lo moderno está en tus zapatos'
14abr 17:00h
Fil d'arena · 'Nina'
Sección general 2019Carme Teatre

Fil d'arena · 'Nina'

14abr 18:00h
Irene Cortina · 'Away'
Sección general 2019Espai Inestable

Irene Cortina · 'Away'

14abr 18:00h
Taiat Dansa · 'Canvas of bodies'
Sección general 2019Teatre Rialto

Taiat Dansa · 'Canvas of bodies'

14abr 20:00h
Sol Picó · 'ANIMAL DE SÉQUIA'
Sección general 2019Teatre Principal

Sol Picó · 'ANIMAL DE SÉQUIA'

Organitza

Coorganitza

Col·labora

.

·

··

culturarts generalitat valenciana

© Institut Valencià de Cultura

Plaça de l'Ajuntament, 17
46002 València

Dansa València

Tel. +34 963 539 300
dansavalencia@gva.es

Nota legal

Contacte express





Accepte les condicions i la
política de privacitat

Dansa València

Durant cinc dies, del 10 al 15 d'abril de 2018, podrem gaudir tant d'una programació representativa del panorama coreogràfic espanyol més actual, com de la varietat de propostes de les companyies valencianes, amb especial atenció en les dones creadores.

Sol·licitem el seu permís per a obtindre dades estadístiques de la seua navegació en esta web, en compliment del Reial Decret Llei 13/2012. Si continua navegant considerem que accepta l'ús de cookies. OK | Més info